Вие сте тука: Насловна
XYTRONIC INDUSTRIES LTD. е производителот, снабдувачот и извозник на Станица за лемење, Лемење станици, За лемење станица дигитални , Фабрика се наоѓа во Taiwan. Во текот на изминатите години, ние снабдување целиот производи во светот клиенти со високо квалитетни производи со разумна цена. Двете сопствен цел и нормален наредби се достапни. Ние имаме докажано јадрото на професионалци кои ни прави високо квалификуван да обезбеди трговски услуги на највисоките стандарди. Ние имаме список на тим на искусни и квалификувани професионалци, способни да се справи со сите барања на клиентите. Ако сакате да знаете повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Нашата политика е да се постигне на клиентите 'задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

Станица за лемење

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.

Ние се појавија како клучен играч на овој домен ангажирани во извозот, производство, набавка, дистрибуција, трговија и увоз на супериорен квалитет Станица за лемење. Нашата комплетна палета на производи вклучува опрема за лемење, лепење на чад Extractor и rework станица СМД. Оние кои се производ на сигурен квалитет и ефикасност, и имаат напредни конфигурации кои ги задоволуваат специфичните барања на индустријата. Лесен за ракување, одржување ниска и одлична функционалност се карактеристики на нашиот производ. Да им служи на нашите клиенти со максимално задоволство и совршенство, имаме однапред алатки и техники машина.

Ние работиме на принципот дека "квалитетот" на еден производ е директно пропорционален дека растот на компанијата. Во нашата компанија, квалитетот е наша специјалност. Нашите контрола на квалитетот на персоналот се провери и да се обезбеди квалитетот на производите во секоја фаза на производство. Ние обезбеди испорака на само високи перформанси и нулта-дефект производи на нашите клиенти. Ние користиме тим на вредни професионалци со единствена цел за правење на снабдување дефект бесплатни квалитет на производи на нашите клиенти. Овие професионалци остро ја испита Станица за лемење во секоја фаза од набавка до испорака на нашите клиенти.