Вие сте тука: Насловна -> производи -> Лемење чад Extractor -> Испарување Екстракција систем
 • Испарување Екстракција систем - HV-2
 • XYTRONIC INDUSTRIES LTD. е водечка Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на Испарување Екстракција системКој е произведен со користење на најдобрите квалитет на суровини и компоненти. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние се обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите производи се со висок квалитет на материјали и напредна технологија механизам може да се задоволат современите стилови.

  Во странство, креаторите се гледа во

  Испарување Екстракција систем

  . Производителите се адаптација на медиумите да се справат со барањата на енергијата, складирање, поврзување, приватноста и надворешна заштита.

  Прашање Сега • Испарување Екстракција систем
  модел: HV-2
  За лемење чад Extractor систем
  А екстракција систем слободна стои за безбедно отстранување на лемење гасови.
  ● Компактен дизајн - се вклопува со алатки.
  ● Целосно со 2x 2,5 милиони црево со оружје со Инките.
  ● Може да се користи една или двете раце.
  ● brushless, одржување слободни центрифугални вентилатор на моторен.
  ● Променлива контрола на брзината на моторот.
  ● Останете-кажано, positionable оружје може да се сече на должина.
  ● тивко работење.
  ● тркалца за лесно повторно позиционирање.
  ● Техничка спецификација.

  Спецификација:
  Влез: 230V, 50Hz
  Оценка: 120W
  Проток на воздух: 340 кубни метри / час
  Ниво на бучава: <50dB (A)
  Димензии: (В x Д x Ш) 446 x 376 x 376mm
  Тежина: 23kg
  * Задолжително
  For better services for you, please as far as possible use English to fill in the followings!
  * тема:
   
      Барање детали:
  Incoterm:
  плаќање:
  Почетна цел количина: (на пример,: 10000/pcs)
  Пример Услови:
  * порака:
   
      Ве молиме внесете следниве податоци за контакт
  * наслов: Г-дин Г-ѓа Г-ѓа
  * Име:
  * презиме:
  * Име на компанијата:
  * Земја / територија:
  * Адреса:
  * Е-пошта:
  * телефонски:
  факс:
  рачно:
  *Prove code: